Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Ženský hokejbal

Českotřebovská Lokomotiva, Slavia a Litice vstoupily do Ligy žen bez porážky!

Česká Třebová vstoupila do nové sezóny bez porážky.

Liga žen naplno roztočila svá kola a ženské týmy mají za sebou prvních dvanáct zápasů. Poprvé je totiž do soutěže přihlášeno devět celků a kvůli tomu musejí být tři hrací místa. Na čelo se vyhoupla díky třem výhrám Česká Třebová. Bez porážky jsou však také týmy Slavie a Plzně, které ale odehrály jen dva zápasy. Naproti tomu hned tři celky budou mít za čtrnáct dní co napravovat. Další hrací den je na programu již 2. listopadu!

Nový ročník Ligy žen startuje! Písek, Svítkov a Lužiny hostí zápasy úvodního kola

Slavia Praha vstupuje do nového ročníku v pozměněné sestavě, i tak bude chtít zaútočit na jedenáctý titul!

Jako poslední vstoupí do své celoroční soutěže také ženy, které čeká 12. října první hrací den. Novinkou oproti předchozím rokům je devět účastnic, protože se po roční přestávce vrací do hry pardubické Autosklo. Změny proběhly napříč všemi kádry, takže teprve první zápasy ukážou, co se dá v letošním roce od jednotlivých družstev čekat. Sady medailí jsou pouze tři, takže se dá očekávat, že se o ně strhnou jako každý rok velmi vyrovnané souboje. Slavia Praha pak útočí na 11. titul!

Štít města Zlína uzmuly ženy z „bílého týmu“ Kyjova! Autosklářky druhé

Hokejbalistky z Kyjova vytvořily dva týmy, kterým se v Malenovicích dařilo na výbornou.

V sobotu 28.9. se na hokejbalovém hřišti v Malenovicích uskutečnil premiérový ročník Zlínského poháru v minihokejbalu žen! Turnaj nesl přízvisko „O štít města Zlína“, z vítězství se radoval „bílý tým“ Kyjova. Pardubické hokejbalistky se těšily z druhé příčky a na bronz dosáhl druhý „modrý tým“ Kyjova. Turnaj pořádal úsek rozvoje hokejbalu na Moravě, jemuž se organizace znamenitě povedla a k vidění byly atraktivní duely, které ve většině případů skončily vyrovnanými výsledky, jen vítěz turnaje z Kyjova se skoro pokaždé střelecky rozparádil.

Ženy míří do Malenovic. Hokejbalistky si zahrají atraktivní turnaj O štít města Zlína!

Sudoměřické hokejbalistky se na turnaji v Malenovicích utkají dvakrát s Kyjovem.

Již tuto sobotu 28.9. se na hokejbalovém hřišti v Malenovicích uskuteční Zlínský pohár minihokejbalu žen! Komise rozvoje ženského hokejbalu na jihu Moravy přivítá celkem šest družin. Kyjov složí dvě družstva, do Malenovic dorazí i obrozené hráčky pardubického Autoskla, na turnajové zápolení se také těší Sudoměřice a na půdě malenovických „čamlíků“ uvidíme i mezinárodní záležitost, o níž se postarají hokejbalistky ze Skalice! Hraje se tradiční modelem 3+1 v třetinách hřiště. Kdo se stane držitele štítu města Zlína?

Ženský výběr z východních Čech přerušil Moravskoslezskému kraji vítěznou šňůru!

Po třech letech nadvlády severní Moravy si pro vítězství došly východní Čechy.

Na poslední ročník Turnaje regionálních výběrů žen, který se uskutečnil v Pardubicích, zavítaly pouze tři celky. Ty se však účastnily i v minulosti a jednalo se vždy o silné týmy, jejichž vzájemné měření sil tak slibovalo napínavou podívanou. Výběr Moravskoslezského kraje v loňském roce získal zlatý hattrick, na který už nedokázal navázat. Z trůnu ho sesadily hráčky z východních Čech, které si tak připsaly prvenství před moravskými celky!

Turnaj regionálních výběrů žen míří do Pardubic! Kdo sesadí výběr severní Moravy?

Hráčky severní Moravy budou útočit na čtvrté vítězství v řadě!

Turnaje regionálních výběrů žen 2019 se původně mělo zúčastnit pět celků, kvůli nízkému počtu hráček se však dva týmy odhlásily. Do společného měření sil tak vstoupí pouze tři družstva, která však čekají náročné souboje. Oproti tradičnímu 28. září se turnaj tentokrát uskuteční již v sobotu 14. září. Svoji připravenost na nový ročník Ligy žen si hráčky prověří na pardubické půdě, kde každý tým čekají čtyři utkání.

Malenovice budou hostit Zlínský pohár minihokejbalu žen! Deadline přihlášek je 19.9.

Dívčí hokejbal se neustále rozrůstá. Malenovice tak chtějí rozvíjet hokejbal turnajem žen!

V sobotu 28.9. se na hokejbalovém hřišti v Malenovicích uskuteční Zlínský pohár minihokejbalu žen! Turnaj pořádá úsek rozvoje hokejbalu na Moravě. Turnajové zápolení je otevřeno maximálně pro 10 družstev, jež mohou posílat přihlášky na jistě atraktivní Zlínský pohár do čtvrtka 19.9. Hřiště malenovických Čamlíků bude rozděleno dělícími mantinely na dvě hrací plochy a hokejbalistky se tak střetnou v každém utkání v herním formátu 3+1. Dívčí týmy neváhejte, pomozte rozvoji hokejbalu na Moravě a přijeďte si užít kvalitní sportovní zábavu!

Čtvrtý turnaj Východočeského přeboru žen vyhrály domácí hráčky Autoskla!

Hráčky Autoskla se po roční odmlce vrací opět do Ligy žen, na Východočeském přeboru si vedly výborně.

Po dvou měsících se do akce pustily opět ženské celky. Před startem Ligy žen se sešly u dalšího turnaje Východočeského přeboru OPEN ve formátu 3+1. Pardubické Polabiny hostily v rámci dvou skupin devět celků a celkové vítězství nakonec vybojovaly domácí hráčky. Ty si ve finále poradily s rivalem ze Svítkova 2:1. Postup do Skupiny A slaví Bárbíny z Kyjova.

Trenéři byli s přístupem hráček na letním campu maximálně spokojení

Cílem je, aby se každá hráčka na campu zdokonalila.

Pátý ročník Hokejbalového campu žen je u konce a spokojeni s ním nejsou pouze hráčky, ale také trenéři, kteří se po tři dny věnovali hokejbalistkám naplno. Hráček dorazil v letošním roce rekordní počet, i přes který panuje i nadále individuální přístup. Trenéři se zaměřili postupně na jednotlivé herní činnosti jednotlivce, které pilovali. V rámci kondiční přípravy se naopak hráčky učily správné provedení jednotlivých cviků a trenéři je rozhodně nešetřili ani tady.

Další ročník hokejbalového campu žen je minulostí. Dorazil rekordní počet hráček!

Hokejbalového campu žen se zúčastnil rekordní počet hráček.

Tradiční letní camp v Litomyšli započaly opět po roce ženy, pro které se však jednalo o náročné tři dny. Kromě hokejbalových tréninků si pro ně již tradičně připravili trenéři také kondiční tréninkové jednotky. Hráčky všech věkových kategorií odjely domu sice značně znavené, ale přesto s výbornou náladou. Dobrou atmosféru přináší na tento kemp hlavně kolektiv, kdy se z protihráček stávají kamarádky. V neděli už hokejbalistky vystřídali chlapci z nižší věkové kategorie U15.

Partneři českého hokejbalu