Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Česká hokejbalová reprezentace

Staň se součástí mistrovství světa Masters v Českých Budějovicích i ty!

České Budějovice budou hostit opravdu významný turnaj pro světový hokejbal!

Na konci letošní sezóny se v České republice uskuteční opět po roce další vrcholná mezinárodní akce mezinárodní hokejbalové federace ISBHF! 17. – 21.6.2020 se v českobudějovické Budvar Aréně rozhoří boje více jak dvacítky národních týmů z celého světa v kategorii Master mužů a žen. Součástí vrcholného světového turnaje, jejímž patronem je bývalý profesionální hokejista a trojnásobný vítěz Stanley Cupu v nejslavnější lize světa NHL Jaroslav Pouzar, se můžete stát i Vy jakožto dobrovolníci akce s velkými benefity.

Fraňo rozšířil českou kolonii ve Švýcarsku! Plánuji tu zůstat dlouhodobě, přiznává

Matěj Fraňo chce zažít novou nejen sportovní, ale i celkově životní zkušenost.

Již tuto sobotu 21.9. se ještě nedávno sudoměřický útočník Matěj Fraňo a juniorský mistr světa z roku 2018, představí v prvním utkání třetí nejvyšší švýcarské soutěže v dresu Phoenix Hägendorf! Talentovaný hokejbalista, který se představil i na nedávném seniorském mistrovství světa v Košicích plánuje dlouhodobější zkušenou v zemi helvétského kříže. „Plánuji tady zůstat dlouhodobě, získávat nejen hokejbalové zkušenosti, ale i v osobním rozvoji z hlediska pracovní profese a vzdělání,“ prozrazuje v zajímavém rozhovoru Fraňo.

Jaroslav Pauer míří z Plzně za švýcarským dobrodružstvím! Byl to vždy můj sen, říká

Jaroslav Pauer se těší na své první zahraniční dobrodružství v silném švýcarském týmu.

S hokejbalisty, kteří „prchají“ z České republiky do Švýcarska, se v posledních letech roztrhl pytel. Dalším krajánkem, jenž bude působit v nejvyšší hokejbalové lize NLA v zemi helvétského kříže bude odchovanec plzeňských Mečounů Jaroslav Pauer. Ten se již tuto sobotu 21.9. představí ve své premiéře za SHC Grenchen-Limpachtal proti obhájci titulu z Oberwilu! „Bude to hodně fyzicky náročný a těžký zápas, už jen kvůli tomu, že se zde hraje 3x20 minut,“ upozorňuje Pauer.

Aukce originálních dresů národních týmů míří ke konci! Pořiďte si cenné kousky

Reprezentanční hokejbalové dresy disponují tradičním českým nejkrásnějším znakem!

Před měsícem byla spuštěna sportovní aukce originálních dresů národních týmů mužů a žen z mistrovství světa v Košicích! Jedná se o hrané zápasové dresy, v nichž například nastupovala nejlepší hokejistka uplynulé sezony Denisa Křížová, která pomohla reprezentaci žen vybojovat 7. medaili na 7. mistrovství světa! Na webu sportovniaukce.cz můžete už pouze do středy 19.9. do 18:00 vybírat a dražit z nabídky 46 oficiálních dresů hokejbalové reprezentace mužů a žen a ve výběru naleznete i tři krásné originální mikiny našich reprezentantů!

Spokojenost s výsledkem je, chyby se ale našly, nezastírá hlavní trenér dvacítky Friml

Reprezentanti do dvaceti let v silné mužské konkurenci obstáli.

O víkendu se uskutečnily hned dva turnaje, na kterých se představily reprezentační výběry juniorů. Na Páňa Cupu, který se odehrál v Kladně, předvedli velmi dobrý výkon hráči z kategorie do dvaceti let. Pod vedením hlavního kouče Tomáše Frimla si došli v silné konkurenci pro druhé místo. Vítězem se stal domácí tým, a třetí místo pak braly Pardubice. Jedinou porážku zaznamenal výběr reprezentační dvacítky právě proti vítěznému Kladnu, s nímž však padl o jedinou branku.

Silný ročník, ze kterého má šanci každý, upozorňuje kouč dvacítky Donauschachtl

Česká reprezentace do dvaceti let míří k prvnímu setkání v začínající sezoně!

Český reprezentační výběr do dvaceti let míří ke konci letní přípravy na kvalitně obsazený turnaj Páňa Cup 2019, který se tradičně odehraje na Kladně. Čeští junioři se zde o víkendu v rámci své přípravy směrem k letnímu mistrovství světa ve Švýcarsku střetnou se čtveřicí extraligových celků, tedy s domácím výběrem kouče Kadlece, dále pak s mistrem posledních tří sezón Kert Parkem Praha a chybět nebudou ani Pardubice, či nováček v nejvyšší soutěži Dobřany. Podle asistenta trenéra u juniorského výběru Jana Donauschachtla se tak bude jednat zcela jistě o další důležitý bod v celém přípravném cyklu! 

Dresy národního týmu míří do aukce! Pořiďte si originální kousek, který zažil MS

Národní tým disponoval na světovém šampionátu v Košicích 3 barevnými variantami dresů.

V pondělí 19.8. byla spuštěna sportovní aukce originálních dresů národních týmů mužů a žen z mistrovství světa v Košicích! Jedná se o hrané zápasové dresy, v nichž například nastupovala nejlepší hokejistka uplynulé sezony Denisa Křížová, která pomohla reprezentaci žen vybojovat 7. medaili na 7. mistrovství světa! Na webu sportovniaukce.cz můžete vybírat a dražit z nabídky 46 oficiálních dresů hokejbalové reprezentace mužů a žen a ve výběru naleznete i tři krásné originální mikiny našich reprezentantů. Neváhejte a dražte, aukce dresů probíhá do 19. září 2020!

Národní tým žen dodržel slovo a přivezl dětem do Neratova bronzovou medaili!

Zástupci reprezentace žen předali dětem z Neratova medaili z MS v Košicích.

Ve středu 14. srpna se zástupci reprezentace žen, která na mistrovství světa v Košicích vybojovala 7. medaili ze sedmi dosavadních šampionátů, vydali do Neratova, respektive Základní školy speciální. Zde se pro děti konal letní tábor, na němž došlo k předání slíbené medaile z mistrovství světa, týmové fotky národního týmu a podepsaných kartiček vše hráček! Děti byly doslova nadšené, když k nim dorazil trenér Michal Broulík a hráčky Vanesa Halbrštátová s Petrou Kvasničkovou. Jak k této události vlastně došlo? To a další podrobnosti se dozvíte v článku!

Alpa pomohla ženám k zisku sedmé medaile v řadě! Došlo i na francovku s cukrem

Reprezentantky nosily hrdě logo Alpy na dresech, protože jim výrazně pomohla!

Je to sice už nějaký ten pátek, ale jeden z partnerů České hokejbalové reprezentace si zaslouží vyzdvihnout. Je jím ALPA, jež vybavila národní týmy na mistrovství světa v Košicích nepřeberným množstvím produktů pomáhajících účinné a profesionální přípravě na zápasy a regeneraci po nich. Národnímu celku žen pomohla Alpa k zisku sedmé medaile na sedmém světovém šampionátu v historii! Masérka reprezentace žen Jana Fričová Baloušová si produkty od Alpy nemohla vynachválit. „Velkým pomocníkem byl masážní Sport gel po výkonu s obsahem mentolu a bylinek, občas jsme k tomu mázli klasickou francovku s arnikou,“ prozrazuje v rozhovoru mistryně světa z roku 2017, kdy působila ještě jako důsledná obránkyně.

Mistrovství světa se v roce 2021 uskuteční v hokejem poblázněném městě Brandon!

Keystone Centre nabídne hokejbalistům z celého světa ten nejprofesionálnější komfort.

Kanadská hokejbalová asociace (CBHA) před pár dny oznámila, že její výkonný výbor jmenoval město Brandon v Manitobě a hokejbalovou asociaci Manitoba (MBHA) za hostitele mistrovství světa ISBHF mužů a žen 2021! Brandon byl vybrán ze čtyř zvažovaných oficiálních nabídek, přičemž další města, která připadala v úvahu, byla Calgary (Alberta), Laval (Quebec) a všem hokejbalistům již velmi dobře známý St. Johns (Newfoundland a Labrador). Proces výběru dějiště 14. mistrovství světa začal v květnu letošního roku a o pořádání světového šampionátu projevilo zájem více než 20 organizací a skupin z celé Kanady!

Partneři českého hokejbalu