Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - MLÁDEŽ

Zobraz období:

Vyber skupinu:

Extraliga juniorů 2019-2020

Sobota 07. 09. 2019
4001 Kert Park Praha Snack Dobřany 19:30 » PRAHA - Lužiny
4002 Autosklo PCE KOVO Praha 14:00 » PARDUBICE - Polabiny
4003 Enviform Třinec Letohrad 13:00 » TŘINEC
4004 Kladno HBC Prachatice 15:30 » KLADNO - u zimn.st.
4005 H.Králové Elba DDM ÚNL 16:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4006 Hostivař HBC Plzeň 11:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 14. 09. 2019
4007 Snack Dobřany HBC Plzeň 13:00 » DOBŘANY
4009 HBC Prachatice H.Králové 12:00 » PRACHATICE
4010 KOVO Praha Enviform Třinec 16:00 » PRAHA - Palmovka
4011 Kert Park Praha Autosklo PCE 10:00 » PRAHA - Lužiny
4074 Hostivař Elba DDM ÚNL 11:00 » PRAHA - Palmovka
4080 Letohrad Kladno 11:00 » LETOHRAD
Neděle 15. 09. 2019
4032 Kladno Enviform Třinec 11:00 » KLADNO - u zimn.st.
4039 Kert Park Praha HBC Plzeň 13:00 » PRAHA - Lužiny
4133 Letohrad Tygři M.Boleslav 13:00 » LETOHRAD
Úterý 17. 09. 2019
4020 KOVO Praha Kladno 20:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 21. 09. 2019
4015 Hostivař HBC Prachatice 11:00 » PRAHA - Palmovka
4017 Snack Dobřany Elba DDM ÚNL 14:00 » DOBŘANY
4019 Letohrad H.Králové 13:00 » LETOHRAD
4021 Autosklo PCE Enviform Třinec 14:00 » PARDUBICE - Polabiny
Neděle 22. 09. 2019
4082 Elba DDM ÚNL HBC Plzeň 13:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
4107 H.Králové Enviform Třinec 09:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4148 Autosklo PCE Tygři M.Boleslav 13:00 » PARDUBICE - Polabiny
Úterý 24. 09. 2019
4023 Kladno Kert Park Praha 18:30 » KLADNO - u zimn.st.
Sobota 28. 09. 2019
4024 H.Králové KOVO Praha 13:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4025 Hostivař Letohrad 11:00 » PRAHA - Palmovka
4026 Elba DDM ÚNL HBC Prachatice 11:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
4044 HBC Plzeň Autosklo PCE 14:00 » PLZEŇ - hala
Neděle 29. 09. 2019
4134 Tygři M.Boleslav KOVO Praha 11:00 » MLADÁ BOLESLAV
Sobota 05. 10. 2019
4027 Snack Dobřany HBC Prachatice 10:30 » DOBŘANY
4028 Letohrad HBC Plzeň 13:00 » LETOHRAD
4030 Kert Park Praha H.Králové 11:00 » PRAHA - Lužiny
4031 Autosklo PCE Kladno 14:00 » PARDUBICE - Polabiny
4038 KOVO Praha Elba DDM ÚNL 13:30 » PRAHA - Palmovka
Neděle 06. 10. 2019
4029 KOVO Praha Hostivař 13:30 » PRAHA - Palmovka
4045 Elba DDM ÚNL Kert Park Praha 15:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
4050 Enviform Třinec HBC Plzeň 13:00 » TŘINEC
Úterý 08. 10. 2019
4153 Hostivař Tygři M.Boleslav 20:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 12. 10. 2019
4012 Autosklo PCE Snack Dobřany 14:00 » PARDUBICE - Polabiny
4034 Hostivař Kert Park Praha 11:00 » PRAHA - Palmovka
4035 HBC Plzeň KOVO Praha 14:00 » PLZEŇ - hala
4036 Elba DDM ÚNL Letohrad 11:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
4125 HBC Prachatice Enviform Třinec 12:00 » PRACHATICE
4140 H.Králové Tygři M.Boleslav 11:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
Neděle 13. 10. 2019
4018 HBC Prachatice HBC Plzeň 11:00 » PRACHATICE
4033 H.Králové Autosklo PCE 14:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4042 Kladno Snack Dobřany 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
4146 KOVO Praha Tygři M.Boleslav 17:30 » PRAHA - Palmovka
Sobota 19. 10. 2019
4046 HBC Prachatice KOVO Praha 10:00 » PRACHATICE
4047 Snack Dobřany Letohrad 13:30 » DOBŘANY
4049 Autosklo PCE Elba DDM ÚNL 14:00 » PARDUBICE - Polabiny
4051 Kladno H.Králové 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
Neděle 20. 10. 2019
4137 Enviform Třinec Tygři M.Boleslav 12:00 » TŘINEC
Sobota 02. 11. 2019
4057 Snack Dobřany KOVO Praha 13:00 » DOBŘANY
4058 Kert Park Praha Letohrad 11:00 » PRAHA - Lužiny
4059 Enviform Třinec HBC Prachatice 13:00 » TŘINEC
4060 Kladno HBC Plzeň 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
4061 H.Králové Hostivař 15:30 » HRADEC KRÁLOVÉ
Neděle 03. 11. 2019
4040 Autosklo PCE Hostivař 16:00 » PARDUBICE - Polabiny
4139 Tygři M.Boleslav Kladno 14:00 » MLADÁ BOLESLAV
Čtvrtek 07. 11. 2019
4066 KOVO Praha Kert Park Praha 20:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 09. 11. 2019
4043 Hostivař Enviform Třinec 11:00 » PRAHA - Palmovka
4063 HBC Plzeň H.Králové 14:00 » PLZEŇ - hala
4064 Elba DDM ÚNL Kladno 13:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
4065 Letohrad Autosklo PCE 13:00 » LETOHRAD
4144 HBC Prachatice Tygři M.Boleslav 10:00 » PRACHATICE
Neděle 10. 11. 2019
4048 Kert Park Praha HBC Prachatice 16:00 » PRAHA - Lužiny
4062 Hostivař Snack Dobřany 17:30 » PRAHA - Palmovka
4116 HBC Plzeň Enviform Třinec 10:00 » PLZEŇ - hala
4143 Tygři M.Boleslav Elba DDM ÚNL 16:00 » MLADÁ BOLESLAV
Pátek 15. 11. 2019
4067 Snack Dobřany Kert Park Praha 19:00 » DOBŘANY
Sobota 16. 11. 2019
4068 KOVO Praha Autosklo PCE 13:30 » PRAHA - Palmovka
4069 Letohrad Enviform Třinec 13:00 » LETOHRAD
4070 HBC Prachatice Kladno 16:00 » PRACHATICE
4071 Elba DDM ÚNL H.Králové 11:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
4072 HBC Plzeň Hostivař 14:00 » PLZEŇ - hala
Neděle 17. 11. 2019
4135 Kert Park Praha Tygři M.Boleslav 18:00 » PRAHA - Lužiny
4138 Tygři M.Boleslav Snack Dobřany 11:00 » MLADÁ BOLESLAV
Sobota 23. 11. 2019
4008 Elba DDM ÚNL Hostivař 15:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
4037 Letohrad HBC Prachatice 13:00 » LETOHRAD
4073 HBC Plzeň Snack Dobřany 14:00 » PLZEŇ - hala
4076 Enviform Třinec KOVO Praha 13:00 » TŘINEC
4077 Autosklo PCE Kert Park Praha 13:00 » PARDUBICE - Polabiny
Neděle 24. 11. 2019
4075 H.Králové HBC Prachatice 14:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4145 Tygři M.Boleslav Letohrad 11:00 » MLADÁ BOLESLAV
Sobota 30. 11. 2019
4014 Kladno Letohrad 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
4016 HBC Plzeň Elba DDM ÚNL 13:30 » PLZEŇ - hala
4078 Snack Dobřany Autosklo PCE 13:30 » DOBŘANY
4079 Kert Park Praha Enviform Třinec 13:30 » PRAHA - Lužiny
4081 HBC Prachatice Hostivař 10:00 » PRACHATICE
Neděle 01. 12. 2019
4088 Snack Dobřany Enviform Třinec 10:00 » DOBŘANY
4090 KOVO Praha H.Králové 13:30 » PRAHA - Palmovka
Sobota 07. 12. 2019
4022 Enviform Třinec Snack Dobřany 14:30 » TŘINEC
Sobota 29. 02. 2020
4052 H.Králové Snack Dobřany 11:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4053 Hostivař Kladno 11:00 » PRAHA - Palmovka
4054 Elba DDM ÚNL Enviform Třinec 14:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
4055 HBC Prachatice Autosklo PCE 12:00 » PRACHATICE
4056 Letohrad KOVO Praha 13:00 » LETOHRAD
Neděle 01. 03. 2020
4149 Tygři M.Boleslav Enviform Třinec 10:00 » MLADÁ BOLESLAV
Čtvrtek 05. 03. 2020
4086 Kladno KOVO Praha 18:30 » KLADNO - u zimn.st.
Sobota 07. 03. 2020
4083 Elba DDM ÚNL Snack Dobřany 14:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
4084 HBC Plzeň HBC Prachatice 16:30 » PLZEŇ - hala
4085 H.Králové Letohrad 16:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4087 Enviform Třinec Autosklo PCE 13:00 » TŘINEC
Neděle 08. 03. 2020
4147 Tygři M.Boleslav Kert Park Praha 11:00 » MLADÁ BOLESLAV
Úterý 10. 03. 2020
4089 Kert Park Praha Kladno 19:00 » PRAHA - Lužiny
Sobota 14. 03. 2020
4092 HBC Prachatice Elba DDM ÚNL 14:00 » PRACHATICE
4094 HBC Plzeň Letohrad 13:00 » PLZEŇ - hala
4095 Hostivař KOVO Praha 11:00 » PRAHA - Palmovka
4096 H.Králové Kert Park Praha 16:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4097 Kladno Autosklo PCE 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
Neděle 15. 03. 2020
4093 HBC Prachatice Snack Dobřany 10:30 » PRACHATICE
4136 Tygři M.Boleslav Autosklo PCE 11:00 » MLADÁ BOLESLAV
Sobota 21. 03. 2020
4098 Enviform Třinec Kladno 13:00 » TŘINEC
4100 Kert Park Praha Hostivař 10:00 » PRAHA - Lužiny
4101 KOVO Praha HBC Plzeň 16:00 » PRAHA - Palmovka
4102 Letohrad Elba DDM ÚNL 13:00 » LETOHRAD
4121 Autosklo PCE HBC Prachatice 13:00 » PARDUBICE - Polabiny
4150 Snack Dobřany Tygři M.Boleslav 11:00 » DOBŘANY
Neděle 22. 03. 2020
4099 Autosklo PCE H.Králové 16:00 » PARDUBICE - Polabiny
4113 Letohrad Snack Dobřany 11:00 » LETOHRAD
4142 HBC Plzeň Tygři M.Boleslav 10:30 » PLZEŇ - hala
Sobota 28. 03. 2020
4041 Enviform Třinec H.Králové 13:00 » TŘINEC
4103 HBC Prachatice Letohrad 10:00 » PRACHATICE
4104 Elba DDM ÚNL KOVO Praha 15:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
4105 HBC Plzeň Kert Park Praha 13:00 » PLZEŇ - hala
4106 Hostivař Autosklo PCE 11:00 » PRAHA - Palmovka
4151 Kladno Tygři M.Boleslav 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
Neděle 29. 03. 2020
4119 Kladno Hostivař 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
Sobota 04. 04. 2020
4108 Snack Dobřany Kladno 13:30 » DOBŘANY
4109 Enviform Třinec Hostivař 13:00 » TŘINEC
4110 Autosklo PCE HBC Plzeň 14:00 » PARDUBICE - Polabiny
4112 KOVO Praha HBC Prachatice 16:00 » PRAHA - Palmovka
4152 Tygři M.Boleslav H.Králové 11:00 » MLADÁ BOLESLAV
Neděle 05. 04. 2020
4122 KOVO Praha Letohrad 13:30 » PRAHA - Palmovka
4155 Elba DDM ÚNL Tygři M.Boleslav 11:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
Čtvrtek 09. 04. 2020
4111 Kert Park Praha Elba DDM ÚNL 13:00 » PRAHA - Lužiny
Pátek 10. 04. 2020
4091 Letohrad Hostivař 13:00 » LETOHRAD
4114 HBC Prachatice Kert Park Praha 10:00 » PRACHATICE
4115 Elba DDM ÚNL Autosklo PCE 16:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
4117 H.Králové Kladno 14:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
4123 KOVO Praha Snack Dobřany 13:30 » PRAHA - Palmovka
4141 Tygři M.Boleslav Hostivař 11:00 » MLADÁ BOLESLAV
Sobota 18. 04. 2020
4118 Snack Dobřany H.Králové 11:00 » DOBŘANY
4120 Enviform Třinec Elba DDM ÚNL 11:00 » TŘINEC
4124 Letohrad Kert Park Praha 13:00 » LETOHRAD
4126 HBC Plzeň Kladno 14:00 » PLZEŇ - hala
Neděle 19. 04. 2020
4013 Enviform Třinec Kert Park Praha 11:00 » TŘINEC
4127 Hostivař H.Králové 15:30 » PRAHA - Palmovka
4154 Tygři M.Boleslav HBC Plzeň 13:00 » MLADÁ BOLESLAV
Sobota 25. 04. 2020
4128 Snack Dobřany Hostivař 11:30 » DOBŘANY
4129 H.Králové HBC Plzeň 11:30 » HRADEC KRÁLOVÉ
4130 Kladno Elba DDM ÚNL 11:30 » KLADNO - u zimn.st.
4131 Autosklo PCE Letohrad 11:30 » PARDUBICE - Polabiny
4132 Kert Park Praha KOVO Praha 11:30 » PRAHA - Lužiny
4156 Tygři M.Boleslav HBC Prachatice 11:30 » MLADÁ BOLESLAV

Partneři českého hokejbalu