Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mladí hokejbalisté z různých koutů republiky si v Jihlavě užili spoustu zábavy!
Mladí hokejbalisté z různých koutů republiky si v Jihlavě užili spoustu zábavy! (autor: SK Jihlava)

Video | Jihlava hostila svůj historicky největší turnaj přípravek na Vysočině!

Datum: 06. 11. 2019
Autor: Filip Červinka, Petr Král
Sdílej přes:

Historicky největší turnaj přípravek na Vysočině hostil sportovní klub Jihlava. Akce se uskutečnila minulou sobotu 2. listopadu na hokejbalovém hřišti Jihlavy pod autobusovým nádražím. Nejmenší hokejbalisté z Jihlavy se poměřili se svými vrstevníky z Poličky, Brna, Kyjova, Heřmanova Městce a Pardubic. V turnaji šlo spíše o zábavu a herní vytížení než o výsledky samotné. Po celý den pak akci provázela skvělá přátelská atmosféra, kdy si všichni užívali výkony svých malých svěřenců. V článku se podívejte na úžasnou videoreportáž z turnaje, který připravil Pavel Křivan.

V České republice se magickým tempem rozšiřuje práce s mládeží. Nadaní hokejbalisté potřebují hlavně zápasové vytížení plné sportovní zábavy, což v Jihlavě maximálně splnili. „Pro nás to byla zase nová zkušenost. Takový velký turnaj jsme tu pořádali po dlouhých letech podruhé. Hodně nám pomohl Martin Komárek a také chlapi A týmu, kteří se starali o provoz občerstvení. Myslím, že se nám akce vydařila a věřím, že všichni účastníci odjížděli zpátky domů spokojeni,“ hodnotil turnaj trenér mládeže Jiří Herman.

Pořadatelům byla největší odměnou nefalšovaná dětská radost ze vstřelených branek. Krátký sestřih z turnaje od Pavla Křivana můžete už nyní shlédnout na YouTube kanále SKJ_TV. Kromě průřezu několika zápasy v něm najdete rozhovory s jihlavskými benjamínky, nebo shrnutí turnaje od jejich trenéra!

Partneři českého hokejbalu