Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Dorostenci Rakovníku nepoznali hořkost porážky, Svítkov poprvé v sezóně padl!

Svítkov podlehl Hostivaři až po samostatných stříleních.

Podzimní část zakončili svojí první porážkou v ročníku dorostenci Svítkova, kteří podlehli po samostatných stříleních Hostivaři. Neporazitelnost naopak udržel Rakovník, jenž v posledním zápase neinkasoval. S nulou odehráli zápas také hráči Ústí nad Labem. Základní hrací doba nerozhodla ani utkání mezi Plzní a Berounem, kde muselo vítěze určit až prodloužení. Z prvních branek se mohla radovat Přelouč, kýžené body to však nepřineslo.

Junioři Kert Parku odolali nátlaku Letohradu a přezimují o bod na prvním místě!

Podzimní část zvládli nejlépe junioři Kert Parku o bod před Letohradem.

Poslední listopadový víkend ukončil podzimní část také v Extralize juniorů. Nejvyšší výhru si připsal Kert Park, jenž tak potvrdil svoji první příčku. Poslední zápas se podařil také Letohradu, který si hlavně díky třetí třetině poradil s Kladnem. Naopak nejvyrovnanější utkání viděli diváci v Praze, kde se utkalo KOVO s Hradcem Králové a hostující celek se radoval z vítězství až po samostatných stříleních. Jarní část odstartuje pěti zápasy poslední únorový den.

Junioři Kladna přivítají po dlouhé herní pauze Letohrad. Ten touží po první příčce!

Poprvé v letošní sezoně na sebe narazí juniorské výběry Kladna a Letohradu. Kdo zakončí rok úspěšněji?

V rámci zápasů víkendu v Extralize mužů a s nimi pojící se přenosy na internetové stanici TVCOM, jsme v posledních týdnech zařadili také jednu novinku. Tou je odvysílání i zápasu stejných týmů v juniorské Extralize. Tuto sobotu tak budete mít možnost sledovat juniorský souboj mezi Kladnem a Letohradem. V porovnání s předcházejícím duelem v rámci Extraligy mužů zde však budou opačné role, jelikož favoritem budou Jeleni, kteří chtějí ze středních Čech odvést možnost prvního zimního místa v tabulce. Rysům může cestu za bodovým úspěchem zkomplikovat i dlouhá herní pauza! 

Nemyslet negativně a stále se někam posouvat, má jasné priority Tomáš Lhota

Tomás Lhota patří k největším tahounům juniorů Mladé Boleslavi.

Mladoboleslavský Tygr Tomáš Lhota zatím předvádí v letošní sezóně Extraligy juniorů skvělé výkony a v 11 zápasech započítaných ve statistikách si zatím připsal 30 kanadských bodů za 13 branek a 17 asistencí. Tato skvělá bilance mu zatím vynáší druhé místo v kanadském bodování, ale Tomáš neskrývá své zklamání z týmových výkonů, které jsou podle jeho slov jako na houpačce. Mladý hokejbalista, který obdivuje Philla Kessela, se rozpovídal v rozhovoru o reprezentačních zápasech na Slovensku, dosavadní sezóně, ale i o cílech do budoucna.

Dorostenci Plzně vstřelili sedm branek, Svítkov stále suverénní!

Hostivař podlehla pardubickému Autosklu hlavně kvůli druhé třetině.

V Extralize dorostu si dokázaly dva týmy udržet čisté konto a samy přidaly velké množství branek. Plzeň se zastavila na sedmi přesných zásazích. Svítkov vyhrál díky první třetině, ve které vstřelil všechny čtyři góly statečně bojujícím Jestřábům z Přelouče. Vyrovnaný zápas odehrálo Ústí nad Labem s Novým Strašecím. Roli favorita potvrdil tým Rakovníka, jenž se trefil hned devětkrát. Pardubickému Autosklu vyšla druhá půlka, díky které slavilo proti Hostivaři.

Junioři Letohradu přejeli Horaly, pak ale padli s Boleslaví! Hostivař těsně zdolala Elbu

Posilněná Mladá Boleslav našla recept na druhý, ale oslabený Letohrad.

Předposlední podzimní hrací víkend přinesl v Extralize Juniorů sedm zápasů. Hned dvě vysoké výhry slavila Plzeň, která dohromady vstřelila osmnáct branek. Těsné vítězství slavila Hostivař, jež si poradila s Elbou DDM Ústí nad Labem. Po vysoké výhře přišla porážka pro Letohrad, který nastoupil do zápasu s Boleslaví nesmírně oslaben, prohrál, ale trenér Jelenů byl s výkonem spokojený. Třinec zvládl s pražským KOVEM udržet čisté konto. Vedoucí Kert Park pak padl na půdě pardubického Autoskla.

Oblíbené kempy pro talentované brankáře pokračují! Nepromeškejte rezervace

Ondřej Almaši používá pro rozvoj talentovaných brankářů ty nejmodernější techniky.

Gólmani prahnoucí po neustálém sebezdokonalování se mohou těšit na sérii brankářských kempů pod vedením zkušeného reprezentačního trenéra gólmanů Ondřeje Almašiho. Pro mladé brankáře a jejich rodiče je zveřejněn kompletní plán akcí kempů pro první polovinu roku 2020. Akce pro gólmany jsou organizovány pod vedením Brankářské sekce Metodické komise. Hlavním organizátorem je tým trenérů okolo již zmiňovaného kouče Ondřeje Almašiho. První soustředění se uskuteční 26.1.2020 a rezervace omezeného počtu míst bude spuštěna v pondělí 2.12.2019!

Juniorští vicemistři proti týmu bez bodu. I derby mladíků sledujte na TVCOM!

Plzeňští junioři budou v sobotním derby s Dobřany velkými favority na tři body!

S blížícím se koncem podzimní části Juniorské extraligy naše redakce zařadila do svého plánu také živé přenosy prostřednictvím internetové televize TVCOM právě i z této kategorie. O nadcházejícím víkendu tak dostane před extraligovým mužským západočeským derby prostor i juniorská kategorie. V té má souboj mezi domácí Plzní a hostujícími Dobřany jasného aspiranta na tři body. Potvrdí se to i v samotném utkání?

Tři dorostenecké týmy neinkasovaly, celky Plzně a Autoskla se přehouply přes desítku

Rebelové zatím na svoji první výhru čekají.

V rámci dalšího utkání se Plzeň představila na půdě Rebelů z Prahy, kde svého soupeře nešetřila a vstřelila mu hned čtrnáct branek. O tři góly méně dalo pardubické Autosklo, jemuž se navíc podařilo udržet čisté konto. To slavily také Malenovice, které odehrály s Brnem vyrovnané utkání. Do třetice slavilo utkání s nulou také Kladno, které však následně v úterním zápase podlehlo těsně ve vyrovnaném utkání berounským Keltům.

Junioři ústecké Elby svedli s Hradcem neskutečnou přestřelku! Kert Park naděloval

Po gólově chudé první třetině se pak oba týmy rozstřílely.

Diváci v Ústí nad Labem viděli v rámci utkání Extraligy juniorů hned jedenáct branek, šťastnější nakonec byli domácí hráči. Dva jasné zápasy odehrál Kert Park, jenž vstřelil dohromady patnáct branek! Dva zápasy v jeden den odehrála Mladá Boleslav, které se tento tah úplně nevydařil. Nejprve vstřelila Dobřanům deset branek a brala jasnou výhru, pak si ale vylámala zuby na pražském celku. Těsné vítězství slavilo pardubické Autosklo, které porazilo rozdílem jedné branky statečně bojující pražské KOVO.

Partneři českého hokejbalu