Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

SpeedDeer Český pohár ocenil individuální výkony! Nejlepším obráncem junior Flos

Milan Flos se v 19 letech zařadil mezi nejlepší hráče SpeedDeer Českého poháru!

Přinášíme Vám poslední střípky ze SpeedDeer Českého poháru, který se uskutečnil minulý víkend 24. – 25.8. na zimním stadionu v Jičíně. Turnaj pod záštitou starosty města Jičín JUDr. Jana Malého, hejtmana královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána Ph.D. a senátora parlamentu České republiky Ing. Tomáše Czernina ovládl potřetí za sebou Hradec Králové. Po konci kvalitně obsazeného předsezónního turnaje se udělovaly také individuální ceny, z níž se například těšil teprve devatenáctiletý obránce Svítkova Milan Flos, či gólmanská stálice Pirátů Petr Brykner. A co další? To se dozvíte v článku!

VIDEO: Ladislav Gengel pomohl Hradci Králové dokonat pohárový hattrick

Ladislav Gengel se živí hokejem, vidět je ale často i na hokejbalových hřištích!

SpeedDeer Český pohár je pro rok 2019 po minulém víkendu minulostí. Velké změny na štítku pro pohár celkového vítěze se však neděly, jelikož ho potřetí za tři sezony dokázal zvednout nad hlavu hokejbalový celek z Hradce Králové! Ten tak do vybojovaného finále nastupoval oproti minulým rokům maximálně s pozměněnou sestavou, ve které se objevilo nyní třeba i jméno Ladislava Gengela. Ten se hokejbalu věnuje mimo svůj prioritní hokej už dlouhé roky a zisk titulu v rámci Českého poháru pro něho byl premiérovým. Pomůže osmatřicetiletý plejer Pirátům i v extralize?! 

Hattrick dokonán! Hradec Králové potřetí za sebou ovládl SpeedDeer Český pohár!

Hradec Králové potřetí za tři roky uspěl na jičínském zimním stadionu v rámci Českého poháru!

Vrchol celého letošního SpeedDeer Českého poháru byl opět povedený! Do finále se totiž probojoval celek z Mostu a také Hradce Králové, jenž tuto pozici už moc dobře zná, jelikož se do ni dostal potřetí za tři roky! Souboj dvou extraligových týmů tak přinesl hodně ofenzivní podívanou a nakonec i radost Východočechů. Piráti tak díky vítězství 3:0 dokonali hattrick v rámci SpeedDeer Českého poháru. Ten totiž vyhráli už třetí rok za sebou! 

Ústecká Elba slaví na SpeedDeer Českém poháru zisk bronzových medailí!

Ústecká Elba na Českém poháru vybojovalo cenné třetí místo celkově!

Na SpeedDeer Českém poháru, který se odehrává tento víkend v Jičíně, se už rozdávají první cenné kovy. V souboji extraligového s prvoligovým týmem byli v boji o třetí místo úspěšnější hokejbalisté ústecké Elby, kteří se v rozhodujícím mači pořádně rozstříleli! Pro Svítkov tak turnaj končí nepopulárním čtvrtým místem, ale ziskem hodně cenných zkušeností před startem nadcházející sezony!

Karviná přehrála na SpeedDeer Českém poháru KOVO a odváží si páté místo

Celkově pátí! Karviná z Českého poháru odjíždí po posledním zápase, který pro ni končil vítězně.

SpeedDeer Český pohár se pomalu blíží k bitvám o třetí a první místo. Ještě předtím ale došlo také na souboj o konečný pátý flek, který buď mohl spadnout do náruče pražského KOVA, nebo si ho na dalekou cestu mohla odvážet Karviná. A právě ta tento souboj ovládla, a to především kvůli druhé polovině zápasu, kde vsítila dvě rozhodující branky a jejich přípravný turnaj tak nakonec končí vítěznou tečkou. 

Berani slaví výhru ve svém posledním zápase na SpeedDeer Českého poháru

Berani si ve své premiérové účasti na Českém poháru připsali předposlední místo.

SpeedDeer Český pohár za sebou mají od nedělního odpoledne jako první druholigoví Berani z Ústí nad Labem a také reprezentační výběr do osmnácti let. Zápas o konečné sedmé místo nabídl zajímavou podívanou, ve které sice měl juniorský výběr blízko k zisku lepšího z posledních dvou konečných míst, nakonec však Severočeši zabrali a po posledním zápase na letošním přípravném turnaji před startem hokejbalových soutěží se tak radovali oni!

Na SpeedDeer Českém poháru jde do tuhého. Neděle rozhodne o všem podstatném!

Každoroční akce před startem všech hokejbalových soutěží míří do svého finále!

Už od nedělního rána budou na SpeedDeer Českém poháru probíhat boje o konečné umístění, respektive nejprve malá semifinále, ze kterých se poté bude bojovat ještě o konečné pozice. V průběhu dne ale na řadu přijdou také pochopitelně větší bitvy, tedy dvě čistě semifinálová klání, která rozhodnou o postupujících do finále. Na to si brousí zuby potřetí za tři roky celek z Hradce Králové, překvapit ale může také prvoligový Svítkov, či potvrdit svoje kvality Most nebo ústecká Elba! 

SpeedDeer Český pohár pokračuje: Hattrick hradeckého Svobody a přestřelky!

Zimní stadion v Jičíně se stal už poněkolikáté dějištěm Českého poháru!

Letošní ročník SpeedDeer Českého poháru na jičínském zimním stadionu má za sebou první hrací den, ve kterém se zrodilo několik těsných výsledků. Jednak za to pochopitelně může zkrácený herní čas, ale především vyrovnanost všech zúčastněných týmů! Odpolední sobotní výsledky přinesly minimálně dva hodně zajímavé zápasy. V duelu mezi českým reprezentačním výběrem U18 a extraligovým KOVEM předvedli Pražané velkou otočku! Za hradecké Piráty zase v posledním zápase řádil Jakub Svoboda, díky jehož třem brankám Východočeši porazili dalšího extraligového soupeře.

VIDEO: Karvinský Jan Rosůlek ze sobotního dne SpeedDeer Českého poháru

Jan Rosůlek z Českého poháru hodnotí karvinský vstup do turnaje.

SpeedDeer Český pohár, který probíhá od sobotního rána na zimním stadionu v Jičíně, nabízí opět zajímavou podívanou. Nejdelší cestu do východních Čech měli hokejbalisté z Karviné, kterým se zatím sobotní den daří. K hodnocení si naše redakce pozvala Jana Rosůlka, který se zapisuje na střeleckou listinu a společně se svými spoluhráči si chce splnit hlavně dva cíle: rozehrát se před sezonou a zároveň si připsat celkový úspěch v rámci letošního ročníku prestižní hokejbalové akce! 

Těsné výsledky v první polovině sobotního dne na SpeedDeer Českém poháru!

Na letošním Českém poháru nechybí extraligové, prvoligový, ale ani druholigový celek!

SpeedDeer Český pohár na jičínském zimním stadionu je od sobotního rána v plném proudu. V rámci bojů v základních skupinách celý letošní ročník odšpuntoval souboj mezi pardubickým prvoligovým Svítkovem a extraligovým KOVEM Praha. Nečekaná nejhubenější možná výhra Východočechů dala předznamenat, že letošní boje nabídnou znovu hodně vyrovnané souboje. A první polovina sobotního dne to zcela jasně potvrzuje! 

Přehled posledních zápasů

Most - H.Králové0:3
Elba DDM ÚNL - Svítkov Stars7:4
KOVO Praha - Karviná1:3
HSÚ Berani Ústí nad Labem - ČR U183:2
H.Králové - Svítkov Stars1:0
Elba DDM ÚNL - Most2:5
ČR U18 - Karviná1:4
KOVO Praha - HSÚ Berani Ústí nad Labem3:2
Karviná - H.Králové1:3
Most - HSÚ Berani Ústí nad Labem6:2
Elba DDM ÚNL - Svítkov Stars1:0
ČR U18 - KOVO Praha3:4
H.Králové - Most2:1
HSÚ Berani Ústí nad Labem - Karviná0:2
Svítkov Stars - ČR U181:1
KOVO Praha - Elba DDM ÚNL1:1
Most - Karviná2:2
H.Králové - HSÚ Berani Ústí nad Labem0:0
ČR U18 - Elba DDM ÚNL0:3
Svítkov Stars - KOVO Praha1:0
Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu