Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Tabulky - 2. LIGA

Zobraz období:

2.Liga 2019-2020

2. Liga - ČECHY JIH - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Zliv HBC Zliv 6 4 1 0 1 36:15 14
2. SK Pedagog České Budějovice Pedagog ČB 5 3 0 0 2 22:17 9
3. SK Suchdol nad Lužnicí B Suchdol n./L. B 5 3 0 0 2 24:29 9
4. HC Švantlův Dvůr Písek HC ŠD Písek 4 2 0 0 2 23:16 6
5. HBC Prachatice B HBC Prachatice B 4 2 0 0 2 15:18 6
6. TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec Olymp J.Hradec 3 1 0 1 1 10:14 4
7. SK Beer Stars Pluhův Žďár BS Pluhův Žďár 5 0 0 0 5 11:32 0

2. Liga - ČECHY ZÁPAD - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. TJ Snack Dobřany B Snack Dobřany B 6 5 0 0 1 35:18 15
2. HBC Kasejovice HBC Kasejovice 5 5 0 0 0 25:13 15
3. HBC Plzeň B HBC Plzeň B 5 4 1 0 0 43:12 14
4. SK Horní Bříza Horní Bříza 4 4 0 0 0 20:8 12
5. TJ Tatran Třemošná Tatran Třemošná 4 3 0 0 1 26:10 9
6. HBC Taurus Plzeň Taurus Plzeň 4 2 1 0 1 17:17 8
7. HCB Fireball 99 Plzeň Fireball 99 Plzeň 4 1 0 1 2 14:13 4
8. HBC Rolling Balwans Plzeň HBC Rolling Balwans Plzeň 6 1 0 0 5 15:38 3
9. HC Buldoci Stříbro Buldoci Stříbro 6 0 0 1 5 12:37 1
10. SHC Viktoria Plzeň SHC Viktoria Plzeň 5 0 0 0 5 12:30 0
11. HBC Plzeň-Litice B Plzeň-Litice B 5 0 0 0 5 4:27 0

2. Liga - MORAVA SEVER - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. SK IHC Jaselská Opava IHC Jaselská Opava 2 2 0 0 0 18:6 6
2. Flamingos Ostrava Flamingos Ostrava 1 1 0 0 0 15:2 3
3. HBC F-D Ostrava HBC F-D Ostrava 1 1 0 0 0 9:4 3
4. HbK Karviná HbK Karviná B 2 1 0 0 1 8:5 3
5. HBK Frýdek-Místek 2013 HBK Frýdek-Místek 1 1 0 0 0 6:4 3
6. HBK Vsetín HBK Vsetín 1 1 0 0 0 3:1 3
7. HBC Přerov HBC Přerov 3 1 0 0 2 9:29 3
8. TJ Sokol Poruba Sokol Poruba 2 0 0 0 2 7:11 0
9. HC Warriors Havířov HC Warriors Havířov 3 0 0 0 3 10:23 0

2. Liga - MORAVA JIH - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Hodonín HBC Hodonín 4 3 1 0 0 31:7 11
2. HBC Flyers Jihlava HBC Flyers Jihlava 2 2 0 0 0 18:2 6
3. JVSK SLZA Přibyslavice SLZA Přibyslavice 4 1 0 3 0 13:10 6
4. HBC Malenovice HBC Malenovice "B" 3 0 2 0 1 10:9 4
5. HBK Bulldogs Brno Bulldogs Brno "B" 3 1 0 0 2 8:21 3
6. HBK Bulldogs Brno Bulldogs Brno "C" 4 0 0 0 4 5:36 0

2. Liga - ČECHY VÝCHOD - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B Svítkov Stars B 6 5 0 0 1 34:16 15
2. Ježci Heřmanův Městec Ježci HM 6 5 0 0 1 33:17 15
3. TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová 6 4 0 1 1 23:14 13
4. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B Autosklo PCE B 6 3 1 0 2 16:17 11
5. HbC Chlumec nad Cidlinou Chlumec n./C. 5 1 1 1 2 17:18 6
6. HBC Hradec Králové 1988 B H.Králové B 5 1 0 0 4 13:20 3
7. SK Hokejbal Žamberk Žamberk 5 0 1 1 3 15:23 3
8. 1.HBC Svitavy 1.HBC Svitavy 5 0 0 0 5 14:40 0

2.Liga - ČECHY SEVER - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HSÚ Berani Ústí nad Labem HSÚ Berani Ústí nad Labem 5 5 0 0 0 43:6 15
2. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem Ještěři UNL 5 4 0 0 1 26:10 12
3. HBC Dandy Malé Březno HBC Dandy Malé Březno 6 3 1 0 2 17:14 11
4. HSÚ Dukla Ústí nad Labem Dukla Ústí n/L 5 3 0 1 1 22:21 10
5. SHC Killers Litoměřice Killers Litoměřice 5 3 0 0 2 27:12 9
6. Panthers Kadaň Panthers Kadaň 6 2 1 0 3 27:24 8
7. HC Nordics Most Nordics Most 6 2 1 0 3 23:44 8
8. HbC Rondo Teplice Rondo Teplice 5 1 1 1 2 17:23 6
9. HBC Bazzy Děčín HBC Bazzy Děčín 5 2 0 0 3 15:24 6
10. HBC Most B HBC Most B 6 1 0 1 4 14:20 4
11. HBC Kapitán Jirkov Kapitán Jirkov 6 0 0 1 5 7:40 1

2. Liga - ČECHY STŘED - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Nové Strašecí Nové Strašecí 5 4 0 0 1 28:14 12
2. HBC Kladno B Kladno B 5 4 0 0 1 29:17 12
3. Rafani Praha Rafani Praha 5 4 0 0 1 18:13 12
4. HBC Tygři Mladá Boleslav Tygři M.Boleslav 5 3 0 1 1 19:16 10
5. HBC Defekt Třebíz Defekt Třebíz 5 2 0 0 3 25:39 6
6. TJ KOVO Praha B KOVO Praha B 5 1 1 0 3 12:17 5
7. Jungle Fever Kladno Jungle Fever 6 1 0 1 4 27:33 4
8. SK Kelti 2008 Kelti 2008 6 0 1 0 5 17:26 2

Přehled posledních zápasů

Snack Dobřany B - SHC Viktoria Plzeň9:2
Jungle Fever - Defekt Třebíz9:5
Kelti 2008 - KOVO Praha B1:3
Ještěři UNL - HBC Dandy Malé Březno6:3
Horní Bříza - Buldoci Stříbro7:1
HC Warriors Havířov - HBC F-D Ostrava4:9
Tatran Třemošná - HBC Rolling Balwans Plzeň11:1
Panthers Kadaň - Rondo Teplice9:3
HBC Bazzy Děčín - HBC Most B2:1
HBK Vsetín - HbK Karviná B3:1
Kapitán Jirkov - Dukla Ústí n/L1:9
Žamberk - Ježci HM4:8
BS Pluhův Žďár - Pedagog ČB2:8
HBC Přerov - IHC Jaselská Opava2:11
Svítkov Stars B - H.Králové B7:3
Tygři M.Boleslav - Kladno B5:3
Chlumec n./C. - 1.HBC Svitavy5:2
Č.Třebová - Autosklo PCE B3:0
Fireball 99 Plzeň - Plzeň-Litice B4:0
HBC Prachatice B - HBC Zliv1:5
Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu