Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

2.liga

Dukla s Ještěry přezimují na čele tabulky! Kapitán Jirkov a Most na opačném pólu

Ještěři z Ústí nad Labem přezimují na čele tabulky 2. Ligy, která je ale na severu Čech nesmírně vyrovnaná.

Druhá liga na severu Čech ukončila svou podzimní část pouze dvěma duely. Teplické Rondo si poradilo s Kapitány z Jirkova. Ústecká Dukla odmítla osamostatnění na čele tabulky a mosteckou extraligovou rezervu přehrála až v prodloužení. Po podzimu mají tedy na čele shodně bodů dvě ústecká mužstva. Ještěři i Dukla si připsali 23 bodů, Ještěři mají lepší skóre, ale Dukla má lepší vzájemný zápas. Na třetím místě se nacházejí obhájci titulu Berani, zatímco na opačném pólu tabulky se krčí Kapitán Jirkov a HBC Most „B“. Jak probíhaly poslední duely podzimní části nejvyšší severočeské soutěže? To se dozvíte v reportáži!

Berani opět nedokázali zvítězit za tři body, utkání v Malém Březně nedohráno!

Berani zažívají horší časy a začali ve 2.Lize ztrácet netradičně až moc bodů.

Pouze tři odehraná utkání jsme mohli vidět o minulém víkendu na severu Čech ve 2. Lize, přestože utkání byla zahájena čtyři. Utkání v Malém Březně bohužel skončilo předčasně, po odchodu hráčů Nordics do kabiny. I přes tuto nepříjemnou situaci jsme mohli vidět pěkné zápasy. Beranům se počtvrté za sebou nepodařilo zvítězit v základní hrací době, když tentokrát byli v cestě Panteři z Kadaně, Ještěři přehráli Litoměřice v prodloužení a Rondo si hladce poradilo s Bazzy Děčín.

Bodová série Beranů skončila, Jirkov se radoval z první výhry v sezóně!

Dukla (žluté dresy) přestřílela Děčín!

Nevídaně vyrovnaný předminulý víkend má za sebou 2. Liga na severu Čech. Pouze jeden zápas z pěti hraných skončil více jak o jednu branku. Jinak jsme mohli sledovat čtyři utkání, která byla dramatická až do posledních vteřin a skončila pouze o jeden gól. Po víkendovém kole došlo k zajímavé situaci na čele tabulky, když hned tři týmy mají na kontě 18 bodů a dělí se tak o prvenství. Zatímco Dukla a Ještěři svá utkání zvládli, tak Berani skončili svou bodovou šňůru na čísle 40 a následkem je rovnost bodů tohoto ústeckého tria. Prvního vítězství se dočkali Kapitáni z Jirkova a své výkony podpořili konečně i dobrým výsledkem.

Berani v nájezdech přetlačili Teplice, Dukla se dotáhla na druhé Ještěry

Nejvyšší soutěž na severu Čech nabízí zápasy té nejvyšší úrovně!

Ve 2. Lize na severu Čech se základní část přehoupla do své druhé třetiny a v 8. kole jsme mohli vidět zajímavé zápasy. Zejména ústecké derby mezi Ještěry a Duklou slibovalo pěknou podívanou a parádní sportovní zážitek jsme mohli vidět také v zápase mezi Berany a teplickým Rondem. V dalších zápasech jsme mohli být svědky další litoměřické kanonády a stoupající formy Bazzy Děčín. Čelo 2. Ligy na severu Čech se nám vyrovnává a základní část nabízí spoustu napínavých okamžiků!

Ve 2. Lize na severu Čech vládne trio ústeckých týmů! Berani drží bodovou šňůru

Ještěři z Ústí nad Labem stíhají první Berany, kteří v každém ze svých 39 historických zápasů bodovali!

Ve 2. Lize na severu Čech máme odehráno necelých sedm kol, což znamená, že základní část se nám pomalu ale jistě přehupuje do své druhé třetiny. Na předních příčkách jsme se zatím žádného překvapení nedočkali a suverénní Berani pokračují ve své krasojízdě z minulé sezóny. Na druhém místě se nám usadili Ještěři, kteří mají opět ty nejvyšší cíle, na bronzovém stupínku uzavírá čelo tabulky ústecká Dukla, takže trio ústeckých týmů zatím vládne 2. Lize v severních Čechách. Co se týče individuálních statistik, tak žádné překvapení se zatím také nekoná. Produktivitě vládne Martin Patzelt a na prvních šesti příčkách v kanadském bodování můžeme najít hráče pouze z týmu Beranů a Kadaně.

Hodonín se osamostatnil na čele druholigové tabulky jižní Moravy

Letci (v oranžových dresech) možná trochu překvapivě padli s Přibyslavicemi!

Další víkend přinesl na Jihu Moravy vskutku zajímavé výsledky. Nejenže ve své krasojízdě pokračuje tým Hodonína, ale také trvá bodová šňůra Přibyslavic, které přehrály Flyers. První brněnské derby potom ovládlo béčko Buldoků. V Malenovicích se strhla neskutečná přestřelka, Letci sváděli s Přibyslavicemi lítý boj, který rozhodl Malý. I když je 2. Liga na jihu Moravy letos na týmy hodně skoupá, přináší nesmírně zajímavé a atraktivní duely!

Dukla ukončila beraní neporazitelnost a poskočila na třetí příčku tabulky!

Berani poprvé po 38 zápasech prohráli, ale získali bod! Bodová série tak čítá 39 utkání v řadě!

Neuvěřitelných 38 soutěžních zápasů v druhé lize na severu Čech Berani z Ústí nad Labem nenašli přemožitele v žádném ze zápasů – až do uplynulého víkendu! V nádherném utkání plném emocí si na Berany vyšlápla ústecká Dukla a po výhře 4:3 v prodloužení ukončila neskutečnou šňůru Beranů a díky této výhře se Dukla poprvé v letošní sezóně vyhoupla na medailové pozice. Nicméně beraní série v zápasech, co dokázali bodovat, stále pokračuje a nyní je na čísle 39!

Ještěři ve šlágru kola přetlačili Malé Březno, Berani, Dukla a Kadaň si s chutí zastříleli

Nejvyšší soutěž na severu Čech nabízí víkend co víkend pořádné gólové hody.

Další kolo 2. Ligy na severu Čech nám nabídlo střelecké hody a několik vysokých výsledků. Výjimkou byl snad jen duel mezi Děčínem a Mostem „B“, ve kterém jsme mohli vidět pouze tři branky, jinak bylo uplynulé víkendové kolo na góly vskutku bohaté. Berani si opět s chutí zastříleli a upevnili si první příčku tabulky, Dukla se po nejistých výkonech konečně taky rozstřílela a Ještěři ve šlágru kola přehráli malobřezenské Dandy.

Na Jihu Moravy bez překvapení. Dál vládne Hodonín a Flyers!

Letci z Jihlavy v oranžových dresech dál vládnou 2. Lize na jihu Moravy!

Dalšími zápasy pokračovala 2. Liga na Jihu Moravy. V nich své zkušenosti sbírali mladíci z Brna, Flyers i Hodonín potvrdili role favoritů a Přibyslavice natáhly svoji bodovou sérii. Hodonín minulý víkend absolutně rozstřílel nezkušené Brňany, Letci z Jihlavy málem natočili říznou desítku právě Buldokům z Brna a Malenovice jen tak tak udolaly po nájezdech Přibyslavice. Jak jednotlivé duely i s podrobnými statistikami vypadaly? To se dozvíte v reportáži od kolegů z jihu Moravy.

Litoměřice si otevřely na domácím hřišti střelnici, Dandy Malé Březno stále bez prohry!

Ještěři v utkání s Bazzy nezaváhali.

Poslední zářijový víkend byl opět ve znamení hokejbalu, a jinak tomu nebylo ani na severu Čech, kde se opět hrálo celé kolo 2. ligy. K vidění byla první ztráta nováčka soutěže Dandy Malé Březno, ale i tak vítězství po nájezdech stačilo Krokodýlům k udržení prvního místa v tabulce před Berany, kteří mají ale zápas k dobru. Litoměřice doslova zesměšnily ústeckou Duklu a Ještěři si došli k hladkému vítězství nad Děčínem. Pojďme se zápas po zápase podívat na jednotlivá utkání uplynulého víkendu.

Partneři českého hokejbalu